Vila Flóra

Vila Flora je novým místem pro setkávání a sdílení. Spojuje v sobě prostory pro workshopy a semináře, komunitní bydlení a domácí raw kavárnu. V hlouby vily sedí Kudlanka, šicí dílna, která využívá recyklované materiály. V přízemí najdete kuchyni s kavárnou, kam si můžete přijít posedět nebo se zúčastnit workshopu a sami se naučit vyrábět raw nebo makrobiotické skvosty. Kromě nich budou v nabídce i čerstvé džusy a dobré čaje. No a v nejvyšším patře se můžete zapojit do některého z mnoha workshopů nebo přednášek. Budeme pořádat pravidelné akce – třeba hudební a divadelní dílny, debaty o veřejném prostoru, mezinárodní cestovatelské večery, ale i jednorázové semináře.
Program a atmosféru Vily Flory utváří lidé, kteří zde žijí a organizují aktivity. Každý z nás je jiný, má svůj příběh a věnuje se tomu, co ho baví a naplňuje. Svoje zkušenosti a dovednosti chceme sdílet a učit se od sebe navzájem. Věříme, že změna společnosti je možná zdola, prací na sobě samém a svém okolí. Proto je pro nás důležitý osobní rozvoj, stejně jako komunita, která nás obklopuje, v našem případě Praha 10. Budeme poskytovat prostor aktivním lidem z desítky, aby u nás našli zázemí pro setkávání a propojování, ale samozřejmě vítáme všechny příchozí, kteří mají zájem společně se učit a tvořit. Budeme se snažit o ekologický a soběstačný způsob života, přátelský k prostředí i sobě navzájem.
Rádi vás uvítáme – na raw koláč a čaj, posezení, debatu, workshop… a pokud hledáte místo pro svoje aktivity, dejte nám vědět!

prezentace

www.vilaflora.cz, nebo na Facebook.com

Představení Vily Flóra vrámci Projektu PROPOJOVÁNÍ v andělské čajovně – 21.7.2014 od 20:00