Al Fakher

Al Fakher je prémiová značka tabáku do vodní dýmky vyráběná společností Al Fakher Tobacco Trading sídlící ve Spojených arabských emirátech. Al Fakher je prvotřídní tabák do vodní dýmky, na jehož výrobu jsou používány pouze tabákové listy Virginia nejvyšší kvality. Exkluzivitu tomuto tabáku dodávátaké pestrá škála nabízených příchutí.

Tabák do vodní dýmky Al Fakher je pověstný svým hustým, ale jemným a velice lahodným dýmem, který se vyznačuje výrazně delší dobou kouření než je tomu u jiných značek. Tento tabák umožňuje všem kuřákům vodních dýmek prožít luxusní zážitky při zachování přiměřené ceny.

Tabáky exkluzivní řady Golden Al Fakher stejně jako tabáky řady základní se stávají jedničkou ve své kategorii na světovém trhu tabáku do vodní dýmky.

V naší nabídce máme: ananas, banán, citron, citron s mátou, cocacola, čokoláda, dvě jablka, energy dring, fresh(borůvka,malina,višeň), granátové jablko, guave, grep, hrozen, hrozen s ostružinou, jablko, jasmín, kiwi, kokos, mango, máta, med, meruňka, ovocný mix, pomeranč, švestka, višeň, žlutý meloun, žvýkačka s pryskyřicí.

řada Al Fakher GOLD: modrý hrozen, růže, bahrajnské jabko, eskadrajské jablko, jahoda, dvě jablka.

řada Al Fakher ARENA: Speed, Hot Ice, Black-jack, Power, Sweet Drops.