Aktuality

OTEVŘENO:

Pondělí – Pátek 14:00 – 2:00
Sobota – Neděle 14:00 – 2:00

SPOUSTA NOVINEK 15.5. 2018

Milý zákázníci či potencionální zákazníci, rádi bychom Vás poinformovali, že v Andělské čajovně se stále děje něco nového. Každé zhruba 3 týdny máme nějaký tabák, od května máme dokonce zmrzlinu z Angelata, spoustu nových ledových koktejlů, jak alkoholických tak nealkoholických tak přijďte ochutnat naše novinky. Jsme tu pro Vás denně 14:00-02:00. Budeme se na Vás těšit.

OPĚT OTEVŘENO 5.7.

Ve státní svátek 5.7. máme otevřeno s klasickou otevírací dobou 16-01-02.

OTEVŘENO 14.4.

Přes velikonoce máme otevřeno, pořád, normálně, prostě otevřeno.


Vážení návštevníci čajovny,

Máme pro Vás dobrou zprávu. I přesto, že se nyní nacházíme uprostřed „tabákové krize“, jelikož situace na trhu s tabáky do vodních dýmek snad nebyla za posledních 5 let horší než je teď, Andělská čajovna si i s touto situací poradila. Udělali jsme vše proto, aby se Vás toto omezení dotklo co nejméně.

Již téměř pět let  se snažíme pro Vás přinášet to nejlepší z dostupného legálního tabákového trhu a proto i v tuto chvíli jsme si s vynaložením velkého úsilí vytvořili dostatečnou zásobu kvalitních tabáků, abyste měli z čeho vybírat.

Nově Vám především můžeme doporučit a pozvat Vás na doplněné tabáky od Medité. Nakoupili jsme rovněž poslední dostupné kusy amerického tabáku Fantasia, obdobně tabáky Hookah Freak.

Přestože nás současný stav vůbec netěší, ujišťujeme Vás, že v Andělské čajovně bude vždy dostatek kvalitního tabáku ke kouření i pro náročnější dýmkaře. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

DŮLEŽITÉ ZPRÁVY PRO VŠECHNY MILOVNÍKY VODNÍCH DÝMEK! 10.10.

 

Máme pro Vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Tou špatnou zprávou je, že vzhledem k novému tabákovému zákonu, který nařizuje předělat obaly na tabákové výrobky a přidat na ně nehezké obrázky vzniká v celém tabákovém průmyslu komplikace ohledně nahrazení stávajících krabiček za nové. Tato změna se bohužel hodně podepsala zejména na tabácích do vodních dýmek a naši dodavatelé momentálně nejsou schopni tuto změnu vyřešit a jednají s výrobci. Během této doby je bohužel český tabákový trh poněkud paralyzován a není tedy v našich silách dokoupit všechny oblíbené příchutě a značky.

Dobrou zprávou však je, že jsme na tuto změnu zareagovali intenzivní snahou o zásobení alespoň posledními dostupnými kusy a skupujeme poslední dostupné tabáky ze všech možných míst, abychom pro Vás zachovali co nejbohatší nabídku. Nejvíce se to v tuto chvíli dotýká vynikajících tabáků Fumari, na které Vás tímto chceme pozvat, dokud nějaké zásoby ještě jsou. Nově máme např. tyto příchutě: White peach, Passion fruit, Ambrosia, Fakhfakhina a další…

Nicméně nezoufejte, rozhodně se nespokojíme s tím, že bychom měli jen základní Al fakhery a nadále budeme sledovat tabákový trh a vybírat pro Vás ty nejlepší kousky. Již brzy se můžete těšit, i přes tuto obtížnou situaci, alespoň na pár novinek. Hned jak budou dostupné, budeme Vás informovat. 

 

 

 

 

DALŠÍ TABÁKOVÉ NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE. 25.7.2016

Andělská čajovna přináší další novinku pro všechny, kteří rádi ochutnávají nové a nové příchutě do vodních dýmek. Tentokrát jsme pro Vás připravili speciální řadu od známého tabáku Al fakher. Máme pro Vás 19 nových příchutí, můžete se těšit například na: Berry Blend, Sweet pomergranate, Kiwi garden,  Sparkle a další…za zaváděcí cenu 195,- …přijďte na Al fakher special edition i Vy. Budeme se na Vás těšit.

ANDĚLSKÁ ČAJOVNA HLEDÁ ČAJOVNICI 24.7.2016

Hledáme posilu do naší čajovny. Ideálně někoho milého, pracovitého, samostatného, inteligentního. Zkušenosti z gastro provozu výhodou, nikoliv podmínkou. Na oplátku můžeme nabídnout práci v příjemném rodinném prostředí, práci s kvalitním sortimentem a mnohem více,
což vybraní pochopí až časem… :-)
Životopisy zasílejte na email uvedený na webových stránkách, budeme se těšit.

NOVÉ TABÁKY V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ! 4.4.2016

Jak jistě víte, má naše čajovna velikou zálibu v objevování a ochutnávaní nových
tabáků a tím i rozšiřování naší nabídky. Rádi bychom Vás pozvali na naše nové objevy
v této oblasti. Po delší době, kdy nebyla tato příchuť tabáku na trhu vůbec k
dostání, máme opět skladem vynikající tabák od značky Fumari-Papaya Island. Pro
jistotu jsme skoupili veškerou jeho zásobu v ČR, tak moc nám přijde dobrý.
Přijďte se o tom přesvědčit i Vy. Další novinky od této značky, které stojí za
zmínku jsou například příchuti: Spiced Chai(masala), Blueberry Muffin, či velice
výrazné Limoncello, pro milovníky citrusů.
Dlouho neotálejte, tabáky mizí rychleji než se dodavatelé stíhají zásobit.
Budeme se na Vás těšit.

 

ANDĚLSKÁ ČAJOVNA MÁ O SVÁTCÍCH OTEVŘENO 25.12.2015-1.1.2016


Přijďte o Vánočních svátcích do Andělské čajovny! Mimo 24.12. máme otevřeno jako obvykle! Lepší otevírací dobu snad mají již jen non-stopy. A to zdaleka není všechno, připravili jsme pro Vás speciální Vánoční akci, od 25.-1.1.2016(včetně) si u nás můžete vychutnat vynikající tabák Medité-hruška a k tomu od nás dostanete jako dárek černý s liči zdarma…a ještě k tomu domácí perníček od našich čajovníků. Přejeme Vám klidné prožití Vánoc a hodně štěstí do Nového roku.  Vaše Andělská čajovna a její andělé…

ŽHAVÉ TABÁKOVÉ NOVINKY V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ 7.12.

Přinášíme Vám řádně vybrané a prochutnané tabákové novinky v podobě tabáků americké značky Fumari. Mezi nejzajímavější příchutě, které tento extrémně melasovitý tabák přináší, se určitě řadí Papaya Island či Pricky Pear(opuncie). Na další příchutě se již musíte vypravit do čajovny  …rozhodně to však není všechno. Obnovili jsme oblíbené tabáky Fantasia v plné šíři, jistě i zde naleznete mnoho tabákových kuriozit…co třeba Red Velvet či Pumpkin Spice? A pokud Vám ani to není dost, můžete zajít na čerstvou dávku tabáků Al fakher GOLD, jejichž dovoz se opět obnovil a dokonce obohatil o příchuť pomeranče či čerstvé máty.

VYSTOUPENÍ BŘIŠNÍ TANEČNICE JIŽ TENTO PÁTEK-20.11.

V pátek 20.11.2015 po delší době u nás v čajovně přivítáme oblíbenou břišní
tanečnici Veroniku Špornovou, která nám zatancuje sama i se svými kolegyněmi.
Atmosféra tohoto „večírku“ je vždy skvělá. Všechny srdečně zveme a doporučujeme si
zajistit rezervaci. Čerstvé čaje, včelovina, koktejly, sladké i slané pochutiny, dýmky, vše k dispozici.

V ÚTERÝ 17.11. MÁME OTEVŘENO S KLASICKOU OTEVÍRACÍ DOBOU.

VE STŘEDU 28.10. MÁME OTEVŘENO S KLASICKOU OTEVÍRACÍ DOBOU.

ANDĚLSKÁ ČAJOVNA SLAVÍ 3 ROKY

U příležitosti tříletého výročí naší čajovny tuto sobotu 10.10.2015 jsme pro Vás připravili speciální akci. Po celý víkend (so otevřeno 14-23, ne 14-02) dostanete ke každé dýmce ledový tuareg či karkade zcela zdarma. Ty z Vás, kteří dýmky nekouří a chodí k nám pouze za čajem pak pohostíme našimi skvělými bio sušenkami.

Přijďte slavit s námi a děkujeme všem za vaši přízeň, Velice nás Vaše podpora a chvála těší a žene nás dál a dál k vylepšování naší čajovny.

Jsme tu pro Vás i nadále ANDĚLSKÁ ČAJOVNA.

NOVÉ TABÁKY V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ

Po delší době máme v čajovně žhavou novinku-tabáky Fumari. Jedná se o americký tabák, který vyniká především vysokou mírou melasy. Listy jsou drobně nasekané a příchutě dle jejich vlastních slov: obsahují jen ty nejlepší indgredience. Můžeme jen potvrdit :-) . Prozatím na zkoušku zajímavé příchutě: masala, opuncie a papaya. Přijde ochutnat. Budeme se na Vás těšit.

SPECIÁLNÍ AKCE 1.9. POZOR- OTEVŘENO JIŽ OD 12:00!

Rádi bychom Vás s příchodem nového školního roku pozvali na speicální akci, kterou jsme pro Vás připravili. V úterý 1.9. bude otevřeno již ve 12:00 a od 12:00 do 17:00 si budete moci objednat specální menu ve spojení vodní dýmky Romman Preimum + matcha koktejlu s libovolným sirupem a zvýhodněných 190,- Tedy v podstatě nápoj zdarma k výborné dýmce. Zahajte školní rok v Andělské čajovně, budeme se na Vás těšit.

V PONDĚLÍ 6.7. MÁME OTEVŘENO S KLASICKOU OTEVÍRACÍ DOBOU

NOVÝ TABÁK- AL FAKHER SPECIAL EDITION

Při doplnění našich tabákových zásob jsme pro Vás vzali na vyzkoušení žhavou novinku- Al fakher Special Edition, konkrétně příchuť Berry Blend. Zda-li se osvědčí a zařadí mezi naše stálé tabáky je na Vás. Přijďte vyzkoušet novou řadu známé značky Al fakher a dejte nám vědět jak Vám chutná. Budeme se na Vás těšit.

Vaše Andělská čajovna.

ČERSTVÉ, KRÁSNÉ A SVĚŽÍ ČAJE V NAŠÍ NABÍDCE!

Aracha

Bez názvu-2

VYSTOUPENÍ BŘIŠNÍ TANEČNICE 26.6.-20:00

V pátek 26.6. se po delší době opět bude konat představení břišní tanečnice, která pro Vás vystoupí několikrát během večera. Začínáme v 20:00, pátek 26.6. Přijďte i Vy nasát příjemnou atmosféru Andělské čajovny za bublání vodní dýmky či popíjení některého z našich speciálních ledových koktejlů!. Budeme se na Vás těšit. Rezervace na čísle: 725 966 712.

V PÁTEK 1.5. MÁME OTEVŘENO S KLASICKOU OTEVÍRACÍ DOBOU

 ČERSTVÉ ČAJE JSOU TU A S NIMI OBMĚNA ČAJOVÉHO LÍSTKU

V blízké době se můžete těšit na nové a čerstvé čaje v naší nabídce. Zatím pro Vás vše pečlivě vybíráme a degustujeme. ALE JIŽ TEĎ K NÁM PŘIJĎTE ZAVÍTAT NA ČERSTVÝ ČAJ YUNNAN XUE LONG. A nejen na něj…

Více o čaji Yunnan Xue Long

VYCHUTNEJTE SI V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ PRVNÍ JARNÍ ČAJ

S jarem k nám do Andělské čajovny zavítal Yunnan Bi Hai Bai Hao - „Zelené moře bílých tipsů“.
Připijte jaru šálkem plným čerstvého, svěžího a krásně zelenéo čaje…!

RAW DORTY OD RAW PLANET V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ

Od úterý 17.3. uspokojíte své mlsné jazýčky v naší Andělské čajovně skvělými raw dorty od firmy Raw planet. Můžete si dovolit zhřešit chutnými zákusky a zároveň do těla přijmout spoustu zdraví prospěšných antioxidantů, flavonoidů, vitamínů, minerálů a tuků.

BEZ LEraw logoPKU                BEZ MLÉKA A LAKTÓZY            BEZ PŘIDANÉHO CUKRU

ORGANICKÉ              VEGANSKÉ/ROSTLINNÉ           RAW

Vyberte si tedy ten váš. Více

 

14.3. ANDĚLSKÁ ČAJOVNA HLEDÁ ČAJOVNICI/ČAJOVNÍKA

Hledá se čajovník na delší pracovní poměr do Andělské čajovny v Praze. Hledáme takového čajovníka, který bude spolehlivý, upřímný, a komunikativní. Bude si vážit práce a k naší čajovně bude přistupovat s úctou. Je potřeba též rychlosti, dobré organizace práce, učenlivosti a samostatnosti. Znalost čajů a umění jejich přípravy vítány. Též vodních dýmek. Nabízíme práci v krásné, mladé rozvíjejcí se a pulzujcí čajovně.

18.12. KURZ PŘÍPRAVY MASALY V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ

Ve čtvrtek 18.12. se v Andělské čajovně uskuteční „kurz přípravy masaly“ pro všechny milovníky tohoto indického nápoje. Kurz bude veden čajovníkem Boleslavem Bendou, který Vám ukáže jak se dá tento oblíbený nápoj připravit z čerstvých indgrediencí. Vstupné dobrovolné. Součástí kurzu bude samozřejmě ochutnávka právě připraveného nápoje. Začátek akce 19:00. Budeme se na Vás těšit.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

 

OD 30.10. NOVÉ TABÁKY ZNAČKY FANTASIA

Ze západního pobřeží Spojených států amerických přilétá Fantazia – tabáky inspirované nejrůznějšími koktejly s dlouze nasekanými listy, hustým a ovoněným dýmem, šťavnatou dlouhotrvající chuťí , bláznivými kombinacemi i nevyzpytatelnými názvy. Rainbow, Marry Jane nebo Dirty Blond?

Fantasia

NOVĚ MIKROGREENS V RAW-MENU

„Microgreens jsou mladé výhonky zelenin, které jsou velmi oblíbené pro vysoké nutriční hodnoty, svou delikátní chuť, texturu i vzhled. Tyto malé a štavnaté stonky s jednoduchými lístečky umožňují velmi kvalitní a lokální zdroj vitamínů v jakkémkoli ročním období. Za použití správných postupů vyrostou mirogreens ze všech jedlých semen obilovin a zelenin. Ve Vile Floře v tuto chvíli pěstujeme microgreens slunečnic, pohanky, ječmene a hráchu. V průměru jsou tyto výhonky až 5x nutričně bohatší než jejich dospělí výrostci.“ Vila Flora

mikro

NOVÉ TABÁKY ZNAČKY HOOKAH HOOKAH

8.8.2014 dorazila do čajovny nová značka HookaH HookaH. Můžete ochutnat 16 nových příchutí. Jako například Cactus, Pina Colada, Spice rum. Více…

pokus

NOVÉ ČAJE V NABÍDCE

Pravidelně obměňujeme čajovou nabídku tak, aby u nás čaje příliš dlouho neležely, a vy jste si mohli vychutnat originální šálky čaje. Nově si u nás můžete vyzkoušet GABA Oolong, Meng Ding Mao Feng, Stříbrnou pivoňku, Nepál Shangrila Gold, Čaj 250ti-letého muže, Pu-erh Zlatá pera, Genmaicha Matcha-iri, Yunnan Cui Ming a Když léto střídá jaro. Zároveň si u nás můžete levněji koupit čaje s sebou, které už nemáme v nabídce ke konzumaci v čajovně.

čaje doprodej obrázek

NOVÉ JÍDLO V NABÍDCE

Podporujeme raw-stravu. Kromě vynikajícího jahodového raw-dortu na pondělních akcích si můžete každý den pochutnávat na raw stravě v podobě menu zeleninových placiček. více…

placičky

V ÚTERÝ 15.7. OČEKÁVÁME CELOU ŘADU TABÁKŮ ZNAČKY MEDITÉ

Můžete se těšit na banán, žlutý meloun, višeň, kokos, dvě jablka, víno, zelené jablko, citron, limetka, mango, máta, pomeranč, passion fruit, broskev, jahoda, více…

Medité

Medité

PŘIŠLY NOVÉ TABÁKY OD ZNAČKY ROMMAN PREMIUM

Nově můžete ochutnat okurku, limetku, medový meloun, long island, pinacolada, turecká káva, berry breeze, berry crush, borůvka, kapučíno, skořice, koktejl, kokos, kola, kiwi blast, mango, pomeranč,  ananas, růže, sladký meloun, sweet start, vodní meloun s jahodou, banan split, bay breeze.

IMG_3886

NOVINKA VE SVĚTĚ TABÁKŮ – PŘIJĎTE OCHUTNAT

Tabáky Medité vznikly pod křídly českého výrobce Meduse a jsou té nejlepší kvality. Použity jsou jemně nasekané listy virginského tabáku pěstovaného bez genetického zásahu v Evropě. Tabáky Medité neobsahují umělá barviva, aby byla zachována jejich přirozená barva. Hlavním znakem Medité je jejich exklusivní a čistá chuť díky použití přírodních aromat. Výsledkem je výjimečná chuť pro opravdové gurmány

Medite

HAPPY HOURS 13:00 do 16:00 V ANDĚLSKÉ ČAJOVNĚ OD 29.4.2014

Rádi bychom pozvali všechny příznivce vodních dýmek na velice lákavou nabídku Andělské čajovny. Připravili jsme pro vás HAPPY HOURS akci, a to rovnou formou 1 dýmka + druhá dýmka ZDARMA! Platí na všechny druhy tabáků od 13:00 do 16:00.

happy_hours

LETNÍ AKCE – AL AJAMY A MATCHA ZA 220,-

Přijďte si vychutnat tabáky značky Al Ajamy společně s povzbuzující matchou ve formě letního koktejlu.

letní akce

OBCHŮDEK ANDĚLSKÉ ČAJOVNY

obchudek

PRVNÍ LETOŠNÍ YUNNAN 18.3.2014

První letošní čerstvý zelený sklizený před měsícem v Yunnanu. Přijďte ochutnat.

yunnan

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST – AL AJAMY – 7.1.2014

Máme pro vás novinky ze světa tabáků. Nejdříve jedna špatná zpráva. Netradiční a u mnohých příchutí značně povedené tabáky Al Ajamy se v současné době přestávají do Čech dovážet. Máte tedy poslední příležitost některé z nich vyzkoušet. K tomu se váže již lepší zpráva, že jsme vzhledem k této situaci poměrně dobře zásobeni, a můžete si odnést momentálně všechny příchutě i domů, a to se nově týká i tabáků Romman Premium.
Tak neváhejte a přijďte na vodní dýmku těchto velice kvalitních tabáků!

Tabáky Al Ajamy